top of page
background

Golf, jachting, pilotování letadel nebo kiting jsou jistě atraktivními sporty, kde se potkávají i zajímaví lidé, ale co pólo? Už jste někdy byli na zápase koňského póla? „Pólo handicap je vaše vstupenka do světa“, pravil jednou slavný britský státník Winston Churchill.

Koňské pólo se hraje v Česku od roku 2006 a postupně je na velkém vzestupu. Pokud jste ještě na pólu nebyli, máte jedinečnou možnost jej navštívit a stát se jeho partnerem. V Chuchle Arena Praha pořádáme mezinárodní turnaje PRAGUE POLO.

 

Druhý ročník Prague Beach Polo Masters Cup 2023 se koná se 10. až 12. srpna 2023 v pražské Chuchle aréně. Jedná se o špičkovou arénu, která byla vybudována v roce 2019 pro pořádání špičkových mezinárodních parkurových soutěží. Pólo se bude hrát v hlavní aréně o rozměrech 100 x 60 metrů. Pro diváky je připravena tribuna s celkem sedmi řadami sedadel a bohaté občerstvení. Vstup do VIP LOUNGE na sobotní finále 12. srpna je za 2 500 Kč. Děti do 15 let mají vstup zdarma.

 

Firmám a dalším zájemcům o partnerství nabízíme několik forem spolupráce. Tento turnaj je zcela ojedinělý v sezóně 2023 a nabízí unikátní prezentaci pro firmu, značku, produkty a skvělou možnost, jak se potkat s obchodními partnery, zákazníky a kolegy. Pro naše partnery bude připravena exkluzivní VIP zóna.

01

bottom of page